Autoškola Neumann


Přejdi na obsah

O nás

- Naše autoškola Vám nabízí kvalitní výuku a výcvik, délka výcviku bude přizpůsobena Vašim požadavkům a Vašim schopnostem.

- NAŠE AUTOŠKOLA PROVÁDÍ I VÝCVIK i PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ – speciálně upravené vozidlo AUTOMAT / RUČNÍ ŘÍZENÍ / OTOČNÁ SEDAČKA

- Neděláme ŘIDIČÁKY, učíme Vás však správné ovládání vozidel, pravidla provozu na silnicích, a také moderní a bezpečnou jízdu! (defenzivní způsob jízdy, h/l jízda, speed/defend ).

Výuka teorie probíhá v učebně naší autoškoly, která je vybavena počítačovou sestavou (E-testy,výukové programy AŠ), audio video technikou včetně videoprojektoru s plátnem 180 cm.

V jednotlivých lekcích teorie využíváme Výukové programy pro Aš, ale také projekty vytvořené námi speciálně na region Dvůr Králové a okolí (foto. křižovatek, videa průjezdů nebezpečnými úseky apd. ).

Výcvik řízení s Vámi budou provádět zkušení učitelé s dlouholetou praxí - na moderních vozidlech, kde samozřejmostí výbavy vozidel je nejen servo posilovač řízení ale také klimatizace, kterou i vy rozhodně oceníte v letních měsících.
Přijedeme si pro Vás až k Vám domů a zase Vás odvezeme dle Vašeho přání. Možnost výběru typu vozidla na kterém budete provádět výcvik a učitel který s Vámi bude trpělivě snášet Vaše začátky řízení je samozřejmostí.

Úspěšnost při závěrečných zkouškách v naší autoškole je 96 % !!! Neúspěšnou zkouškou Vás nezatratíme a předvedeme Vás na opravnou zkoušku do 14 dnů, doplňující výcvik dle dohody s Vámi je samozřejmostí.

Věříme že s naší nabídkou jste spokojeni, pak už tedy zbývá jen se k nám přihlásit.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku